Wnętrze z klasą

Współpraca

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy! Kierując się misją naszej firmy, robimy wszystko, aby dostarczać naszym partnerom produkty najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb i gustów nabywców. Pamiętamy przy tym o obowiązujących trendach i pilnujemy, aby nasza oferta była stale aktualizowana.

Naszych klientów traktujemy jako partnerów w biznesie, zatem celem działania jest dostarczenie korzyści obu współpracującym stronom. Zależy nam na ułatwieniu Państwu działalności i dostarczeniu wszystkiego, co może być Wam potrzebne do zaprezentowania naszych produktów.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zapoznaniem się z naszą ofertą i proponowanymi warunkami współpracy, nasi doradcy spotkają się z Państwem w dogodnym terminie i przedstawią ofertę produktową dostosowaną do Waszych potrzeb. Jeśli przedstawiona propozycja Państwa zainteresuje, zamówione towary zostaną dostarczone w przeciągu
1 dnia roboczego. Termin ten może ulec wydłużeniu jedynie w przypadku produktów niestandardowych. A dostarczenie przez nas zamówienia jest bezpłatne już przy ilości powyżej 6 rolek tapet.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pomagamy w zaprezentowaniu naszych produktów. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc specjalistów do spraw sprzedaży. Pomagamy w aranżacji, służymy radą . Oferujemy Państwu szeroki wybór :

  • tapet dekoracyjnych i obiektowych
  • katalogów
  • dekoracyjnych folii statycznych (bezklejowych)
  • oklein samoprzylepnych
  • chemii do tapet (np. kleje, płyny do usuwania tapet)
  • ekspozytorów do w/w produktów

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! W celu złożenia zamówienia lub umówienia się na spotkanie z naszym doradcą prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przy użyciu faksu. Niezwłocznie odpowiemy na wszystkie pytania.