Wnętrze z klasą

Zintegrowany System E-usług

2009-08-06

W 2009 roku rozpoczęliśmy wdrażanie systemu informatycznego pozwalającego na świadczenie E-usług w zakresie pozyskiwania nowych klientów, obsługi zamówień oraz dostępu przez usługobiorców do zasobów produktowych.

Wprowadzenie nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego E-usług całkowicie zmieni dotychczas stosowane praktyki w firmie KBM w tym zakresie. Usługobiorcy udostępnionych usług będą dzięki systemowi mogli realizować własne potrzeby. Posiadacze indywidualnych kont w bazie klientów przy wykorzystaniu technologii informacyjnej będą mogli w szybki i bezpośredni sposób dokonać wyboru oferty i dokonać płatności. Usługobiorca dzięki e-usłudze będzie mógł sprawdzić ofertę, dostępność produktów, zarządzać zamówieniami i planować zakres realizowanych zamówień bez konieczności wizytacji w siedzibie firmy KBM, posiadając jedynie dostęp do sieci internetowej.

Odbiorcy e-usług spotkają się z nowatorskimi rozwiązaniami cyfrowymi umożliwiającymi wybór usługi w sposób do tej pory niedostępny.
 
 

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.