Wnętrze z klasą

Targi Heimtextil 2011

2010-11-30

 

 W dniach 1-15 stycznia 2011 r. we Frankfurcie nad Menem odbędzie się kolejna edycja targów Heimtextil - największa na świecie, międzynarodowa impreza branży tekstyliów do wyposażenia domów i obiektów. Heimtextil jest największą platformą dla producentów, klientów hurtowych, detalicznych i projektantów wnętrz z całego świata, pomagającą zrozumieć nie tylko aktualne trendy, lecz również wymagania klienta, co pozwala na elastyczne przystosowanie się do aktualnej sytuacji rynkowej.

Tapety były siła napędową poprzedniej edycji targów i tym razem organizatorzy postanowili powiększyć przestrzeń wystawienniczą własnie dla tej grupy produktowej, co wiąże się ze zmianą hal z 5.1 na 3.1.

W ramach projektu Contract Creations, bardzo duża grupa wystawców prezentuje specjalne kolekcje, przeznaczone wyłącznie do wyposażenia wnętrz użyteczności publicznej. Dlatego licznie przyjeżdżają tu przedstawiciele pionu usług hotelarskich, kongresowych i gastronomicznych, którzy są odpowiedzialni za wystrój i atmosferę swoich placówek i lokali.
Zapraszamy na nasze stoisko F21 w hali 3.1, gdzie zaprezentujemy ofertę zarówno klejów kontraktowych jak i dla odbiorcy indywidualnego.