Wnętrze z klasą

heimtextil 2009

2009-01-29
 Marka Masterline Professional już po raz drugi zaprezentowała swoją ofertę na prestiżowych targach dekoracji i wystroju wnętrz HEIMTEXTIL 2009

Od 14 do 17 stycznia 2009 we Franfurcie na Menem odbyły się Targi Heimtextil - największe na świecie międzynarodowe targi tekstyliów do wyposażenia wnętrz i obiektów. Ponad 2.800 wystawców z 65 krajów zaprezentowało swoje produkty: tkaniny dekoracyjne, tkaniny obiciowe, zasłony, firany, rolety, karnisze, tapety, tekstylne wykładziny ścian

Ekspozycja Masterline Professional była w pawilonie Tapet, Wykładzin Ściennych i Akcesorii. Profesjonalna obsługa w połączeniu z wysokiej jakości prezentowanymi produktami zostały przyjęte przez zwiedzających z dużym zainteresowaniem.

Szczególną uwagę skupiał na sobie nowy produkt - Masterline Professional Grunt Koncentrat.
Na targach zaprezentowaliśmy szeroką gamę klejów gotowych przeznaczonych do profesjonalnego stosowania w obiektach użyteczności publicznej WALLFIX CONTRACT jak również linie produktów skierowaną do indywidualnego klienta: WALLFIX LINE oraz CLASSIC LINE.


Nie zabrakło również dodatków związanych z tapetowaniem: WALLFIX Płyn do usuwania tapet, WALLFIX Klej do bordów oraz Mydło cukrowe i Klej do Gruntowania.

www.heimtextil.messefrankfurt.com

 
Udział w targach we Frankfurcie nad Menem współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.